UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masz rację. A za Sylwestra z TVP w Zakopanem wiesz kto? Podatnicy kraju i z Zakopanego jeszcze więcej w przeliczeniu na jedną osobę. Efekty Orkiestry są widoczne w postaci sprzętu w szpitalach pomagającemu ludziom, efekty Sylwestra w Zakopanem pomagają i tak bogatym zapiewajłom i prezesowi TVP kochającemu nad życie lans i promocję....siebie. Ps. Gaża za występ w Sylwestra to 2 razy tyle ile w normalnym terminie.
Instruktor WOPR