UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz rację. A za Sylwestra z TVP w Zakopanem wiesz kto? Podatnicy kraju i z Zakopanego jeszcze więcej w przeliczeniu na jedną osobę. Efekty Orkiestry są widoczne w postaci sprzętu w szpitalach pomagającemu ludziom, efekty Sylwestra w Zakopanem pomagają i tak bogatym zapiewajłom i prezesowi TVP kochającemu nad życie lans i promocję....siebie. Ps. Gaża za występ w Sylwestra to 2 razy tyle ile w normalnym terminie.

Instruktor WOPR

Anuluj