UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo wszyscy co mają "miejskie"ogrzewanie w Elblągu będą mieli 14 stopni w mieszkaniach, bo Energa Kogeneracja ciepła od października 2020 dostarczać nie będzie. Trzeba zacząć się przyzwyczajać!

gazownik

Anuluj