UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedługo wszyscy co mają "miejskie"ogrzewanie w Elblągu będą mieli 14 stopni w mieszkaniach, bo Energa Kogeneracja ciepła od października 2020 dostarczać nie będzie. Trzeba zacząć się przyzwyczajać!
gazownik
Niedługo wszyscy co mają "miejskie"ogrzewanie w Elblągu będą mieli 14 stopni w mieszkaniach, bo Energa Kogeneracja ciepła od października 2020 dostarczać nie będzie. Trzeba zacząć się przyzwyczajać!
gazownik