UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem katolikiem,wspieram WOŚP,popieram szeroką opozycje i szanuje prawaków chociaż zupełnie ich nie rozumiem.Dla mnie ten w sumie orszak jest mało poważny ale jak ktoś lubi teatr uliczny to proszę bardzo.


Anuluj