UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem katolikiem,wspieram WOŚP,popieram szeroką opozycje i szanuje prawaków chociaż zupełnie ich nie rozumiem.Dla mnie ten w sumie orszak jest mało poważny ale jak ktoś lubi teatr uliczny to proszę bardzo.
Jestem katolikiem,wspieram WOŚP,popieram szeroką opozycje i szanuje prawaków chociaż zupełnie ich nie rozumiem.Dla mnie ten w sumie orszak jest mało poważny ale jak ktoś lubi teatr uliczny to proszę bardzo.