Wybrany wątek opinii

Tyle rodzin ma domy z ogrodami w Elblagu i okolicach, a coraz mniej w nich zwierząt. To samo dotyczy parafii kościelnych z ogrodami, bo to księża powinni dawać przyklad. Ale ludzie są coraz bardziej wygodni. Gdyby bylo innaczej, to i Schronisko nie byloby potrzebne.
(2020.01.05)
Ksiądz to chętniej kasę przytuli niż zwierzaczka
(2020.01.05)
Powrót do komentarzy