UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tyle rodzin ma domy z ogrodami w Elblagu i okolicach, a coraz mniej w nich zwierząt. To samo dotyczy parafii kościelnych z ogrodami, bo to księża powinni dawać przyklad. Ale ludzie są coraz bardziej wygodni. Gdyby bylo innaczej, to i Schronisko nie byloby potrzebne.