UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle rodzin ma domy z ogrodami w Elblagu i okolicach, a coraz mniej w nich zwierząt. To samo dotyczy parafii kościelnych z ogrodami, bo to księża powinni dawać przyklad. Ale ludzie są coraz bardziej wygodni. Gdyby bylo innaczej, to i Schronisko nie byloby potrzebne.


Anuluj