UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle rodzin ma domy z ogrodami w Elblagu i okolicach, a coraz mniej w nich zwierząt. To samo dotyczy parafii kościelnych z ogrodami, bo to księża powinni dawać przyklad. Ale ludzie są coraz bardziej wygodni. Gdyby bylo innaczej, to i Schronisko nie byloby potrzebne.