Wybrany wątek opinii

przepraszam ale miała być asysta wojskowa a nie przebierańcy. .. szkoda trochę bo to zacny człowiek był. ..
żołnierz16pdz (2019.12.31)
@żołnierz16pdz - Nie wiem kim jesteś ale gadasz jak jakiś prlowski trep, mówiąc o przebierańcach. Poczytaj, dowiedz się więcej, potem komentuj. .. ..
Marek303 (2020.01.01)
Powrót do komentarzy