UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przepraszam ale miała być asysta wojskowa a nie przebierańcy. .. szkoda trochę bo to zacny człowiek był. ..
żołnierz16pdz
przepraszam ale miała być asysta wojskowa a nie przebierańcy. .. szkoda trochę bo to zacny człowiek był. ..
żołnierz16pdz