Wybrany wątek opinii

Masz rację, nie wolno w Polsce jeżdzić z kolcami. Ale też nie wiesz, jak te opony działają. Na twardej nawierzchni kolce chowają się w oponę. Sam na takich jeżdżę około pół roku. Starczają na 3 sezony. A wypadku tego kozaka w infiniti, to zgubiła go prędkość i głupota.
mm263 (2019.12.29)
Zależy jakie masz opony z kolcami, nie zawsze się chowają - ale masz rację nowe tak powinny działać.
(2019.12.29)
Powrót do komentarzy