UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Elbląg onn
Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was
Elbląg onn