UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy jesteście świeci tylko krytykować i hejtowac potraficie. Zamiast pomóc kierowcy to pewnie telefony w rękę i nagrywali. Żal mi was

Elbląg onn

Anuluj