Wybrany wątek opinii
za mało przypominacie niemieckich zbrodni, zbyt straszne
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Gorsze od niemieckich były zbrodnie zdrajców komunistów, bo Niemcy to przedstawiciele obcego państwa, a komuniści to byli swoi, którzy zdecydowali się niszczyć swoich rodaków i pluć na swój własny kraj, Swoją Ojczyznę.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2