UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gorsze od niemieckich były zbrodnie zdrajców komunistów, bo Niemcy to przedstawiciele obcego państwa, a komuniści to byli swoi, którzy zdecydowali się niszczyć swoich rodaków i pluć na swój własny kraj, Swoją Ojczyznę.


Anuluj