UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gorsze od niemieckich były zbrodnie zdrajców komunistów, bo Niemcy to przedstawiciele obcego państwa, a komuniści to byli swoi, którzy zdecydowali się niszczyć swoich rodaków i pluć na swój własny kraj, Swoją Ojczyznę.