UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gorsze od niemieckich były zbrodnie zdrajców komunistów, bo Niemcy to przedstawiciele obcego państwa, a komuniści to byli swoi, którzy zdecydowali się niszczyć swoich rodaków i pluć na swój własny kraj, Swoją Ojczyznę.