UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem w szoku, dlaczego prezydent Wroblewski olał tych potrzebujących pomocy ludzi i nie przybył swoją Skodą 4x4 aby im pomóc? no kurcze wygląda to strasznie blado jeśli chodzi i miasto
Zdomny
jestem w szoku, dlaczego prezydent Wroblewski olał tych potrzebujących pomocy ludzi i nie przybył swoją Skodą 4x4 aby im pomóc? no kurcze wygląda to strasznie blado jeśli chodzi i miasto
Zdomny