UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem w szoku, dlaczego prezydent Wroblewski olał tych potrzebujących pomocy ludzi i nie przybył swoją Skodą 4x4 aby im pomóc? no kurcze wygląda to strasznie blado jeśli chodzi i miasto

Zdomny

Anuluj