UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy wynik wyborów to upoważnienie od suwerena na wytworzenie modelu demokracji jaki obowiązywał w NRD za czasów Ericha Honekera ? Ścisła kontrola, powszechne donosicielstwo i strach najwyższym gwarantem zaufania władzy do obywatela. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat nowy PiSbecki ład państwowy oparty o ubezwłasnowolniony wymiar sprawiedliwości zarządzany przez jaśnie oświęconego pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę z nadania NAJDROŻSZEGO przywódcy, moherowego mesjasza od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny za gotówkę namaszczonego i zawsze dziewicy nieprzekupnej. zAment.

GłębokaMyśl