UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy wynik wyborów to upoważnienie od suwerena na wytworzenie modelu demokracji jaki obowiązywał w NRD za czasów Ericha Honekera ? Ścisła kontrola, powszechne donosicielstwo i strach najwyższym gwarantem zaufania władzy do obywatela. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat nowy PiSbecki ład państwowy oparty o ubezwłasnowolniony wymiar sprawiedliwości zarządzany przez jaśnie oświęconego pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę z nadania NAJDROŻSZEGO przywódcy, moherowego mesjasza od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny za gotówkę namaszczonego i zawsze dziewicy nieprzekupnej. zAment.
GłębokaMyśl