Wybrany wątek opinii
Brawo portel. Dziękuję za relacje. Dziś porządni ludzie byli pod pomnikiem. Potomkowie UB, SB i czerwonych pod sądem. Brawo kibice Olimpii
Do moderacji
Odpowiedz
40
37
Co za bzdury.
Do moderacji
Odpowiedz
14
7