Wybrany wątek opinii

Brawo portel. Dziękuję za relacje. Dziś porządni ludzie byli pod pomnikiem. Potomkowie UB, SB i czerwonych pod sądem. Brawo kibice Olimpii
Kilimandżaro (2019.12.18)
Co za bzdury.
Ailatan (2019.12.18)
Powrót do komentarzy