UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo portel. Dziękuję za relacje. Dziś porządni ludzie byli pod pomnikiem. Potomkowie UB, SB i czerwonych pod sądem. Brawo kibice Olimpii

Kilimandżaro

Anuluj