UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo portel. Dziękuję za relacje. Dziś porządni ludzie byli pod pomnikiem. Potomkowie UB, SB i czerwonych pod sądem. Brawo kibice Olimpii
Kilimandżaro
Brawo portel. Dziękuję za relacje. Dziś porządni ludzie byli pod pomnikiem. Potomkowie UB, SB i czerwonych pod sądem. Brawo kibice Olimpii
Kilimandżaro