UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Westbam był w Elblągu ? Stoi obok presidente z prawej a nikt nic nie mówił, że będzie grał w EL.
Whisky_dżin
Westbam był w Elblągu ? Stoi obok presidente z prawej a nikt nic nie mówił, że będzie grał w EL.
Whisky_dżin