Wybrany wątek opinii
Patrzcie młodzi i podziwiajcie jak się żyje szczęściarzom na emeryturce.
Wy (w ich wieku) będziecie mogli tylko pomarzyć o takim luksusie.
W budżecie nie będzie kasy na wasze chlebowe i niestety trzeba będzie ciężko pracować.
Wiek emerytalny będzie wydłużany coraz bardziej.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@WaldemarKasta - Emerytura bedzie po 80tce
Do moderacji
Odpowiedz
3
0