Wybrany wątek opinii

Patrzcie młodzi i podziwiajcie jak się żyje szczęściarzom na emeryturce. Wy (w ich wieku) będziecie mogli tylko pomarzyć o takim luksusie. W budżecie nie będzie kasy na wasze chlebowe i niestety trzeba będzie ciężko pracować. Wiek emerytalny będzie wydłużany coraz bardziej.
WaldemarKasta (2019.12.14)
@WaldemarKasta - Emerytura bedzie po 80tce
Guest02 (2019.12.14)
Powrót do komentarzy