UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patrzcie młodzi i podziwiajcie jak się żyje szczęściarzom na emeryturce. Wy (w ich wieku) będziecie mogli tylko pomarzyć o takim luksusie. W budżecie nie będzie kasy na wasze chlebowe i niestety trzeba będzie ciężko pracować. Wiek emerytalny będzie wydłużany coraz bardziej.

WaldemarKasta