UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrzcie młodzi i podziwiajcie jak się żyje szczęściarzom na emeryturce. Wy (w ich wieku) będziecie mogli tylko pomarzyć o takim luksusie. W budżecie nie będzie kasy na wasze chlebowe i niestety trzeba będzie ciężko pracować. Wiek emerytalny będzie wydłużany coraz bardziej.

WaldemarKasta

Anuluj