UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrzcie młodzi i podziwiajcie jak się żyje szczęściarzom na emeryturce. Wy (w ich wieku) będziecie mogli tylko pomarzyć o takim luksusie. W budżecie nie będzie kasy na wasze chlebowe i niestety trzeba będzie ciężko pracować. Wiek emerytalny będzie wydłużany coraz bardziej.
WaldemarKasta