Wybrany wątek opinii
Jezeli budżet byl zalozony na np. 800 mln i na tyle na przyszly rok zaplanowano inwestycji, zanim rząd wpadl na pomysł z podatkami, a po zmianach okazuje się że kasy nie wystarczy to czego wymagasz od samorządu? Ten problem dotyczy teraz wszystkich miast. Co do dotowania sportu no wybacz, cos za coś. On wyklada kasę za to ma reklamę. A ile ty dałeś ze swojej kieszeni na nasze sportowe kluby?
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Tego wymagam, by np nie było wiceprezydenta, i żeby nie wydawać pieniędzy na bzdurne inwestycje, jak jakieś psie toalety czy kieszenie trawy na nieużytkach, gdzie nikt nie chodzi i nikt nie jeździ. Niedawno też widziałem jak pryskali jakimiś chemikaliami chodniki i kostkę na starym mieście, żeby chwasty nie rosły. Po co to robić? zaoszczędzone pieniądze należy przeznaczać na inwestycje, które przyniosą miastu dochody. Należy powiększać bazę podatkową, ściągać mieszkańców i turystów, tak jak to robią małe miasta. W Ostródzie w lato nad jeziorem są tłumy ludzi, a restauracje pękają w szwach. Stąd są pieniądze dls miasta z podatków. Starówka musi być wiernie zrekonstruowana, tak, żeby było co oglądać i zwiedzać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Co wy tak piszecie o Ostródzie, zapraszamy do nas pomieszkajcie, i zobaczcie jak u nas dobrze i słodko! To nie opakowanie jest ważne tylko zawartość. Choć w tym mieście zawartości w ogóle nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2