UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy tak piszecie o Ostródzie, zapraszamy do nas pomieszkajcie, i zobaczcie jak u nas dobrze i słodko! To nie opakowanie jest ważne tylko zawartość. Choć w tym mieście zawartości w ogóle nie ma.


Anuluj