UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy tak piszecie o Ostródzie, zapraszamy do nas pomieszkajcie, i zobaczcie jak u nas dobrze i słodko! To nie opakowanie jest ważne tylko zawartość. Choć w tym mieście zawartości w ogóle nie ma.
Co wy tak piszecie o Ostródzie, zapraszamy do nas pomieszkajcie, i zobaczcie jak u nas dobrze i słodko! To nie opakowanie jest ważne tylko zawartość. Choć w tym mieście zawartości w ogóle nie ma.