UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tego wymagam, by np nie było wiceprezydenta, i żeby nie wydawać pieniędzy na bzdurne inwestycje, jak jakieś psie toalety czy kieszenie trawy na nieużytkach, gdzie nikt nie chodzi i nikt nie jeździ. Niedawno też widziałem jak pryskali jakimiś chemikaliami chodniki i kostkę na starym mieście, żeby chwasty nie rosły. Po co to robić? zaoszczędzone pieniądze należy przeznaczać na inwestycje, które przyniosą miastu dochody. Należy powiększać bazę podatkową, ściągać mieszkańców i turystów, tak jak to robią małe miasta. W Ostródzie w lato nad jeziorem są tłumy ludzi, a restauracje pękają w szwach. Stąd są pieniądze dls miasta z podatków. Starówka musi być wiernie zrekonstruowana, tak, żeby było co oglądać i zwiedzać.