Wybrany wątek opinii

Adam30 - "Przedsiębiorcy w Elblągu padają i nikt o tym nie pisze". Ja napiszę, w ub. roku padło 349 firm.
Zawieszony (2019.12.11)
Powinien lud ruszyć domagać się pomocy a nie siedzieć w fotelach. Dopiero jak reszta w d.. dostanie rusza się błąd. Nie ma w naszym narodzie poczucia wspólnoty.
Nulka4 (2019.12.11)
Powrót do komentarzy