Wybrany wątek opinii
Adam30 - "Przedsiębiorcy w Elblągu padają i nikt o tym nie pisze". Ja napiszę, w ub. roku padło 349 firm.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Powinien lud ruszyć domagać się pomocy a nie siedzieć w fotelach. Dopiero jak reszta w d.. dostanie rusza się błąd. Nie ma w naszym narodzie poczucia wspólnoty.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0