UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinien lud ruszyć domagać się pomocy a nie siedzieć w fotelach. Dopiero jak reszta w d.. dostanie rusza się błąd. Nie ma w naszym narodzie poczucia wspólnoty.

Nulka4

Anuluj