UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Adam30 - "Przedsiębiorcy w Elblągu padają i nikt o tym nie pisze". Ja napiszę, w ub. roku padło 349 firm.
Zawieszony
Adam30 - "Przedsiębiorcy w Elblągu padają i nikt o tym nie pisze". Ja napiszę, w ub. roku padło 349 firm.
Zawieszony