UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Adam30 - "Przedsiębiorcy w Elblągu padają i nikt o tym nie pisze". Ja napiszę, w ub. roku padło 349 firm.

Zawieszony

Anuluj