Wybrany wątek opinii
A może tak coś przeciw pisaniu hejtów. .. .zaapeluje ? Drodzy elblążanie, wiedząc, kto zacz, swych wybrańców przecież wybraliście, wiec teraz im pomagajcie, coś sami za nich wymyślcie, niczego im więcej w głowach nie psujcie i swych żali poniewczas już nie wypisujcie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
My nie wybieralismy ich.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0