Wybrany wątek opinii

A może tak coś przeciw pisaniu hejtów. .. .zaapeluje ? Drodzy elblążanie, wiedząc, kto zacz, swych wybrańców przecież wybraliście, wiec teraz im pomagajcie, coś sami za nich wymyślcie, niczego im więcej w głowach nie psujcie i swych  żali poniewczas  już nie  wypisujcie.
Edmund Szwed (2019.12.10)
My nie wybieralismy ich.
Andelika (2019.12.11)
Powrót do komentarzy