UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może tak coś przeciw pisaniu hejtów. .. .zaapeluje ? Drodzy elblążanie, wiedząc, kto zacz, swych wybrańców przecież wybraliście, wiec teraz im pomagajcie, coś sami za nich wymyślcie, niczego im więcej w głowach nie psujcie i swych  żali poniewczas  już nie  wypisujcie.

Edmund Szwed

Anuluj