UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może tak coś przeciw pisaniu hejtów. .. .zaapeluje ? Drodzy elblążanie, wiedząc, kto zacz, swych wybrańców przecież wybraliście, wiec teraz im pomagajcie, coś sami za nich wymyślcie, niczego im więcej w głowach nie psujcie i swych  żali poniewczas  już nie  wypisujcie.

Edmund Szwed