Wybrany wątek opinii
czytam i czytam i nie rozumiem dlaczego, żaden radny nie złożył wniosku aby Wróblewski podał się do dymisji razem ze świtą, nie ogarniają miasta i się nie nadają i powinni razem z wpłatomatami łożyć rezygnację i przeprosić, czy nie można spraw załatwić jak cywilizowani ludzie?
Do moderacji
Odpowiedz
22
0
@Wyborca eb - To proste. PiS w refendum musiałby pożegnać się ze stołkami. Z taką radą nawet Salomon z pustego nie naleje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A co ich rodzinki na bezrobocie pójdą he w życiu.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Nie bo by musieli wszyscy odejść.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0