Wybrany wątek opinii

czytam i czytam i nie rozumiem dlaczego, żaden radny nie złożył wniosku aby Wróblewski podał się do dymisji razem ze świtą, nie ogarniają miasta i się nie nadają i powinni razem z wpłatomatami łożyć rezygnację i przeprosić, czy nie można spraw załatwić jak cywilizowani ludzie?
Wyborca eb (2019.12.10)
@Wyborca eb - To proste. PiS w refendum musiałby pożegnać się ze stołkami. Z taką radą nawet Salomon z pustego nie naleje.
(2019.12.10)
A co ich rodzinki na bezrobocie pójdą he w życiu.
Renia2 (2019.12.11)
Nie bo by musieli wszyscy odejść.
Dekiel (2019.12.11)
Powrót do komentarzy