UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czytam i czytam i nie rozumiem dlaczego, żaden radny nie złożył wniosku aby Wróblewski podał się do dymisji razem ze świtą, nie ogarniają miasta i się nie nadają i powinni razem z wpłatomatami łożyć rezygnację i przeprosić, czy nie można spraw załatwić jak cywilizowani ludzie?

Wyborca eb

Anuluj