UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czytam i czytam i nie rozumiem dlaczego, żaden radny nie złożył wniosku aby Wróblewski podał się do dymisji razem ze świtą, nie ogarniają miasta i się nie nadają i powinni razem z wpłatomatami łożyć rezygnację i przeprosić, czy nie można spraw załatwić jak cywilizowani ludzie?
Wyborca eb