Wybrany wątek opinii
Brak kasy rządajcie wiecej pieniedzy od olsztyna. Przecież niby są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Postawcie sie wreszcie tym z bagien a nie cisza. olsztyn buduje wszystko ciekawe czy nie z pieniedzy należnych Elblagowi. Budujecie i miasto się rozwija albo PA. Referendum.
Do moderacji
Odpowiedz
33
1
Właśnie słupy ale kto zrobi referendum brak chętnych.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Komu się nie podoba niech wyjeżdża. Pa
Do moderacji
Odpowiedz
0
5