Wybrany wątek opinii

Brak kasy rządajcie wiecej pieniedzy od olsztyna. Przecież niby są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Postawcie sie wreszcie tym z bagien a nie cisza. olsztyn buduje wszystko ciekawe czy nie z pieniedzy należnych Elblagowi. Budujecie i miasto się rozwija albo PA. Referendum.
(2019.12.10)
Właśnie słupy ale kto zrobi referendum brak chętnych.
Ewa333 (2019.12.11)
Komu się nie podoba niech wyjeżdża. Pa
W. Nimor (2019.12.11)
Powrót do komentarzy