UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak kasy rządajcie wiecej pieniedzy od olsztyna. Przecież niby są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Postawcie sie wreszcie tym z bagien a nie cisza. olsztyn buduje wszystko ciekawe czy nie z pieniedzy należnych Elblagowi. Budujecie i miasto się rozwija albo PA. Referendum.