UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak kasy rządajcie wiecej pieniedzy od olsztyna. Przecież niby są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Postawcie sie wreszcie tym z bagien a nie cisza. olsztyn buduje wszystko ciekawe czy nie z pieniedzy należnych Elblagowi. Budujecie i miasto się rozwija albo PA. Referendum.