Wybrany wątek opinii

W tym zimnym elblaskiem trupie teatralnym, albo zapchaj dziura dla dzieci, albo jakieś odgrzewane sztuki z lat 50tych ubiegłego wieku w stylu czarownice z Salem haha I po co oni to w ogóle remontuja? Biedronke tam otworzyć.
Gosc123 (2019.12.08)
@Gosc123 - a nie lepiej lidla, biedra jest na nowowiejskiej jakies 100 metrow na polnoc najblizszy lidl na moscie unijnym 2 km, patrzac na to jak czesto lduie chodza do teatru a do lidla to dobra inwestycja
(2019.12.08)
Powrót do komentarzy