UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym zimnym elblaskiem trupie teatralnym, albo zapchaj dziura dla dzieci, albo jakieś odgrzewane sztuki z lat 50tych ubiegłego wieku w stylu czarownice z Salem haha I po co oni to w ogóle remontuja? Biedronke tam otworzyć.

Gosc123

Anuluj