UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym zimnym elblaskiem trupie teatralnym, albo zapchaj dziura dla dzieci, albo jakieś odgrzewane sztuki z lat 50tych ubiegłego wieku w stylu czarownice z Salem haha I po co oni to w ogóle remontuja? Biedronke tam otworzyć.
Gosc123