UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym zimnym elblaskiem trupie teatralnym, albo zapchaj dziura dla dzieci, albo jakieś odgrzewane sztuki z lat 50tych ubiegłego wieku w stylu czarownice z Salem haha I po co oni to w ogóle remontuja? Biedronke tam otworzyć.

Gosc123