Wybrany wątek opinii

Trzeba przede wszystkim dbać o zdrowie. Dobrze się odżywiać, zapewnić organizmowi regularny, umiarkowany ruch, a nie prosić o eutanazję
(2019.12.08)
Dbając o zdrowię przedłuże jakość i długość życia o dekadę, ale i tak potem przyjdzie agonia. Chyba, że wczesniej zginę w gwałtownych okolicznościach.
(2019.12.08)
Powrót do komentarzy