UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dbając o zdrowię przedłuże jakość i długość życia o dekadę, ale i tak potem przyjdzie agonia. Chyba, że wczesniej zginę w gwałtownych okolicznościach.


Anuluj