Wybrany wątek opinii

Mieli gospodarstwa rolne. Pewnie tak tylko kto na nich robił jak oni siedzieli w lesie kradli i mordowali.
tykjr (2019.12.08)
Mordowali i kradli to komuniści, a wyklęci zwalczali tylko zdrajców, pachołków Moskwy i władze bolszewickiej, które niczym się nie różniły od III Rzeszy. Oni walczyli o wolność. Jak mieli gospodarstwa pod lasem to nie mieli daleko do tego lasu. A nikogo nie okradali, nie słyszałem, żeby kogoś okradli w przeciwieństwie do zdrajców i okupantów Polski z PZPR.
(2019.12.08)
Ktoś musiał odbudować kraj po wojnie żeby spadkobiercy wyklętych i nie tylko mieli teraz co odzyskiwać.
tykjr (2019.12.08)
Powrót do komentarzy