Wybrany wątek opinii
Mieli gospodarstwa rolne. Pewnie tak tylko kto na nich robił jak oni siedzieli w lesie kradli i mordowali.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Mordowali i kradli to komuniści, a wyklęci zwalczali tylko zdrajców, pachołków Moskwy i władze bolszewickiej, które niczym się nie różniły od III Rzeszy. Oni walczyli o wolność. Jak mieli gospodarstwa pod lasem to nie mieli daleko do tego lasu. A nikogo nie okradali, nie słyszałem, żeby kogoś okradli w przeciwieństwie do zdrajców i okupantów Polski z PZPR.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Ktoś musiał odbudować kraj po wojnie żeby spadkobiercy wyklętych i nie tylko mieli teraz co odzyskiwać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3