UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mordowali i kradli to komuniści, a wyklęci zwalczali tylko zdrajców, pachołków Moskwy i władze bolszewickiej, które niczym się nie różniły od III Rzeszy. Oni walczyli o wolność. Jak mieli gospodarstwa pod lasem to nie mieli daleko do tego lasu. A nikogo nie okradali, nie słyszałem, żeby kogoś okradli w przeciwieństwie do zdrajców i okupantów Polski z PZPR.