UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mordowali i kradli to komuniści, a wyklęci zwalczali tylko zdrajców, pachołków Moskwy i władze bolszewickiej, które niczym się nie różniły od III Rzeszy. Oni walczyli o wolność. Jak mieli gospodarstwa pod lasem to nie mieli daleko do tego lasu. A nikogo nie okradali, nie słyszałem, żeby kogoś okradli w przeciwieństwie do zdrajców i okupantów Polski z PZPR.


Anuluj