UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś ubecy donosili na zwykłych ludzi, teraz zwykli ludzie mają radochę w wygrzebywaniu ubeckich życiorysów i "doktoryzowanie"się na truchle nieboszczyków, czym się różnią? Panie Ślaski ten doktorat to jaki będzie miał temat? "Nekrofilia"? Mam krytyczny stosunek do tamtych czasów, ale tych pańskich paszkwili nie da się czytać, wywlekanie osobistych słabości to też temat pańskiej pracy? Jakaś moda ostatnio na ipeenowskie doktoraty.

skrzypce