UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem mega zła za tak kiepskie zorganizowanie Mikołajek dla dzieci. Na scenie miały występować dzieci ale niestety dzieci ze Szkoły SP 9 nie zostały dopuszczone do śpiewu tylko mogły śpiewać dzieci ze Szkoły katolickiej. Tyle czasu i serca dzieci włożyły w próby by wystąpić na scenie i niestety organizacja nie dopuściła naszych dzieci zostały zignorowane. Godzinę czasu dzieci przebywały w Urzędzie Staromiejskim by móc zaśpiewać a na ostatnią chwilę nie dopuścili. Takie argumenty jak, ,nie mamy nagłośnienia dzieci nie wystąpią" to naprawdę żenada to po co ta organizacja dla pokazu? Jakoś nagłośnienie działało jak było przemówienie. Jednym masakra!!!

Rod

Anuluj