Wybrany wątek opinii

Nie przeprowadzaj, chyba, że planujesz tu misję humanitarną, bo Elbląg to trzeci świat. Nie rezygnuj z normalnego życia dla kilku komentarzy w Internecie :)
(2019.11.22)
To nie kilka komentarzy to całe mnóstwo...jestem z wami dobre 2 lata ???? W moim mieście juz dawno wyłączyli możliwość komentowania...
Zachodniopomorzanka (2019.11.22)
Powrót do komentarzy