UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie kilka komentarzy to całe mnóstwo...jestem z wami dobre 2 lata ???? W moim mieście juz dawno wyłączyli możliwość komentowania...

Zachodniopomorzanka

Anuluj