UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie kilka komentarzy to całe mnóstwo...jestem z wami dobre 2 lata ???? W moim mieście juz dawno wyłączyli możliwość komentowania...
Zachodniopomorzanka
To nie kilka komentarzy to całe mnóstwo...jestem z wami dobre 2 lata ???? W moim mieście juz dawno wyłączyli możliwość komentowania...
Zachodniopomorzanka