UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przeprowadzaj, chyba, że planujesz tu misję humanitarną, bo Elbląg to trzeci świat. Nie rezygnuj z normalnego życia dla kilku komentarzy w Internecie :)


Anuluj